Naši klienti o spolupráci

MUDr. Budková Věra

Byt 2+kk Praha 5

Paní Michaelu biwoti procházkovou jsem měla obrovské štěstí potkat, když jsem si její firmu spontánně, náhodně a bez doporučení vybrala v nabídce bytových architektů.

A jsem tomu nesmírně ráda doposud. V její osobě se značí vysoká profesionalita - dodržení termínů schůzek s klientem, pří návštěvě firem k výběru zboží, stavebních prací a finální úpravy bytu - vždy probíhaly přesně bez odkládání. Paní Michaela je nadčasová, inteligentní, pozitivní a velice vnímavá k požadavkům klienta, respektuje ho, ale zároveň laskavě vede a upřímně navrhuje nejlepší řešení formou přímé osobní či mailové diskuse. Obdivuji a jsem vděčna za její schopnost být přirozeným bossem při jednání s firmami, svými zaměstnanci atd.

Výsledkem je zařízení interieru, kde je využitý každý kousek místa, Nic nechybí, ani není navíc, byt je útulný, moderní, precisně dokonale seskupený s použitím jak originálních vyrobených kusu na zakázku, ale i z obchodní sítě. Paní Michaela pod svým vedením lidi stmeluje, jsou týmem, se kterým je úžasné komunikovat, jsou naprostí profesionálové. Co bylo pro mne velkou bonitou bylo to, že jsem se vůbec prakticky o nic nemusela starat a byt v takto úžasném provedení - zařízení, elektrika, malování, vybavení, úklid atd. - byl prakticky připraven na klíč, kde mi ušetřili můj čas, kterého se mi v mé profesi lékaře nedostává.

Zároveň mi firma šetřila peníze, nevěřila jsem, že i nádherně vyrobené skloubené věci nemusí být předražené, na vše jsem dostala faktury, což jistě vždy také není obvyklé.

Byt nemá chybu, dokonale precisně barevně sladěné, vyrobené naprosto bez závad, nadčasové kousky a využití místa na více jak stoprocent, prostě jsem nadšená!

Upřímně jsem vděčna a nepřestanu děkovat za poskytnuté štěstí, které mi setkání s touto firmou, osobou paní Biwoti, v životě potkalo. Doporučuji všem! (jen se bojím, aby vše stíhali, protože jsou nejlepší).

Celý text

Pavla Pulchartová

Byt 2+kk, 3+kk Praha

Dobry den, my jsme si zrovna rikali, ze jsme porad velmi spokojeni a ani po case nemuzeme rict, ze bychom něco chteli vylozene jinak.

Byt se nam libi, tim, ze je maly, tak bylo třeba vse propracovat do nejmensich detailu, a to se Vam povedlo.

Dekujeme, vynalozenych penez nelitujeme a naopak i doporucujeme Vase sluzby.

Celý text

Jana Kuncová

RD

Spolupráce s firmou Interiéry Michelle Bivotti nám pomohla udělat z domu, který stavíme, opravdu "náš dům".

Vizualizace interiérů, které pro nás vytvořili, byly skvělou inspirací, ale hlavně jsme si dokázali předem představit, co a kde bude mít své místo a přizpůsobovat tomu stavbu doslova od základové desky.

Co nám ale opravdu nejvíce pomohlo, kupodivu ještě více než samotné vizualizace interiérů? Dispozice. Nechali jsme studiu volnou ruku, aby předělali původní architektonický návrh rozmístění zdí, dveří, výklenků - limitem byly opravdu jen obvodové zdi.

Dodnes, když procházím stavbou, která je těsně před dokončením, děkuju jim v duchu za jejich práci. Dům je prostorný, každé dveře jsou tam, kde mají být, schodiště teď nepřekáží, máme navíc krásný pracovní kout a namísto labyrintu různých komor máme prostou vstupní halu a užitečnou technickou místnost.

Výklenky a niky nejsou jen na ozdobu, ale jsou i účelné. Ještěže jsme si jim dostali do ruky:) Děkujeme.

Celý text

Miloš Procházka

Byt 3+kk Dolní Břežany

Dobrý den, Zde je pár vět, kterými bychom chtěli zhodnotit naši zkušenost s firmou Interiéry Michelle Bivotti:

Velmi se nám líbil profesionální přístup, se kterým firma přistupuje k zákazníkovi.

Dále jsme ocenili, že návrh interiéru vycházel opravdu z toho, co se nám jako klientovi líbí (barvy, styl...).

Velkou předností byla také realistická vizualizace návrhů, které jsou promyšlené do nejmenších detailů a hlavně, jsou opravdu zrealizovatelné.

Celý text

V. a M. Urbanovi.

RD Praha 9

Velmi příjemná spolupráce s přátelským a vysoce profesionálním kolektivem, spokojenost s konečným návrhem našeho celého interiéru, který je opravdu šitý na míru.

Celý text

Kamila Kodrová

RD Nový Bor

Se službami ateliéru Michelle Bivotti jsme byli maximálně spokojeni. Přestože se považuji za náročného a puntičkářského zákazníka, nemám k jejich práci žádné negativní připomínky.

Michelle Bivotti pro nás navrhovali interiér starého kompletně rekonstruovaného domu z 30.let dvacátého století. Vzhledem ke stáří domu byla řada prvků a místností atypická a obtížně řešitelná. Po technické i výtvarné stránce se s tím Michelle Bivotti vypořádali na výbornou.

Cenu, kterou jsme za návrh interiéru zaplatili, považuji za přiměřenou. V absolutní výši to nebyla malá částka, ale s odstupem času to považuji za velmi dobrou investici.

Ateliér Bivotti nás dokázali vystihnout a přizpůsobit dům našemu vkusu a našim potřebám. Naše zadání znělo - chceme jednoduchý, funkční a moderní interiér, což beze zbytku splnilli. Dokázali ale mnohem víc - vytvořili pro nás útulný domov.

A myslíme si to nejen my, ale i naši přátelé a známí.

Celý text

Ing. Petr Šedivý

RD Uhříněves

Dobry den, Využít služby bytového architekta jsme se rozhodli, protože jsme potřebovali poradit s rozvržením velkého prostoru, pomoci s uspořádáním vlastních myšlenek a přání a seznámením se s nejnovějšími technologiemi a možnostmi.

Hned po první schůzce s Michaelou Procházkovou bylo rozhodnuto, že využijeme její služby. Dokáže velice rychle nacházet řešení a zcela se ztotožnila s naším vkusem a návrhy byly přesně podle našich designových představ. Největším přínosem ale bylo, že krásné návrhy byly vždy maximálně praktické, se zohledněním každodenního běhu domácnosti, a hlavně návrhy byly vždy realizovatelné. Bohaté zkušenosti s realizacemi jiných projektů paní architektky byly znát při upozornění na možné potíže, které by nás samotné nenapadly. Paní Procházková vždy hned věděla, co jde a co nejde vyrobit, za jakou cenu a jakým doda vatelem. Součástí návrhů je samozřejmě i projektová dokumentace, dle které lze pak klientské změny stavební i v rozvodech elektrických i vodovodních snadno zadat, stejně tak výkresy pro dodavatele kuchyně i nábytku. Po dobu samotné realizace jsme se kochali 2D a 3D vizualizací, která se následně zhmotnila ve skutečnost dle původního přání.

Celý text

Hanka Kořenářová

Byt 2+kk Horní Měcholupy

Jedná se o byt 2 kk, který byl klasickým počinem socialistické výstavby počátku osmdesátých let minulého století.

Úkolem architektů byla celková rekonstrukce se vším, co k tomu patří. Byt prosvětlit, provzdušnit, zakomponovat do interiéru sbírku cca 300 kusů miniatur lahviček, pracovního koutu a také úložných prostor.

Kuchyňský kout měl obsáhnout, kromě indukční desky a trouby, vestavěné mikrovlnné trouby a lednice s mrazákem i myčku ve zvýšené poloze.

Samostatnou kapitolu tvořila koupelna, kam bylo nutné umístit, kromě sprchového koutu a umyvadla, také pračku a sušičku. Nakonec tam zbylo místo i na otopný žebřík a skříňku.

WC vybavit umývátkem, závěsnou toaletní mísou, sprškou a skříňkou.

Vše muselo být laděno do teplých barev.

Podmínkou spolupráce bylo nejen návrh dispozice bytu a vybavení interiéru, ale i realizace celé rekonstrukce na klíč tak, abych já "neztrácela" čas věcmi, kterým nerozumím a které proto nemohu koordinovat natož kontrolovat.

A to se povedlo. Vše probíhalo k naprosté spokojenosti a výsledek? Je skvělý.

Celý text

Vítovi

RD Praha 9

S odchodem do důchodu jsem se rozhodl rekonstruovat rodinný domek, který jsem svépomocně budoval pred čtyřiceti lety. Důvodem bylo i to, aby se při rodinných setkáních mohlo setkávat až šestnáct lidí.

Po pečlivém zkoumání na internetu jsem si k návrhu nového interiéru vybral Interiéry Michelle Bivotti. Důležitým počátkem naší spolupráce byla úvodní, asi čtyřhodinova schůzka, kde jsme s architekty podrobně probrali naše požadavky. Pak jsme se ještě asi třikrát setkali nad postupnými návrhy rekonstrukce, probírali jsme různé úpravy a varianty.

Postupné upřesňování samozřejmě probíhalo i operativně mailem. Důležitá byla určitě i osobní konzultace architekta s truhlářem, který byl výrobcem kuchyňské linky, obývací stěny, knihovny a šatní stěny - truhlář byl překvapen odbornými znalostmi architekta, obdržel i výrobní výkresy nábytku. I po vypracování 3D vizualizace interiéru byl architekt přístupný našim požadavkům na úpravy. Architekt specifikoval kuchyňské spotřebiče, výrobce svítidel, navrhl barevné řešení stěn, atd.

V současné době je rekonstrukce přízemi domku provedena, z našich návštěv se nenašel nikdo, komu by se nelíbila. Myslím, že se architektům podařil vytvořit moderní, ale přitom nadčasový interiér.

Celý text

Ladislav Suchý

Byt 3+k Horní Měcholupy

Dobrý den, tímto bych chtěl poděkovat společnosti Interiéry Michelle Bivotti za krásný návrh a realizaci mého interiéru v bytě na Chodově 3+kk 70m2. Se vším jsem byl naprosto spokojený a tuto společnost určitě doporučuji dalším zájemcům.

Celý text

Poptávkový formulář zobrazit poptávkový formulář